Polityka prywatności

Skontaktuj się bezpośrednio z nami

Wystarczy, że wypełnisz formularz

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych produktów, chcesz dowiedzieć się więcej o nas lub masz jakiś problem techniczny – napisz do nas.

Jesteśmy dostępni pon – pt 9:00 – 17:00

Najczęściej zadawane pytania

Zebraliśmy specjalnie dla Was odpowiedzi na najczęściej nurtujące pytania

W przypadku gdy zapomnimy swojego hasła, należy kliknąć w napis „zapomniałem hasła” i podać swój adres e-mail, który był użyty w procesie rejestracji. Na podany adres wysłane zostanie nowe hasło.

Aby dokonać rejestracji w sklepie należy kliknąć napis “Moje konto” i następnie “Zarejestruj się”. W następnym kroku należy podać wszystkie wymagane dane. Po kliknięciu przycisku „Zarejestruj konto” zostanie wysłany e-mail z linkiem aktywującym. Po kliknięciu w link można dokonywać zakupów w sklepie.

Zgodnie z regulaminem sklepu internetowego Mustard Kid nie mamy możliwości modyfikacji zamówień już złożonych. Można próbować anulować zamówienie wysyłając na adres e-mail informację o rezygnacji z zamówienia i złożyć zamówienie raz jeszcze z poprawnymi danymi. Wysłanie „niechcianego” zamówienia zostanie wstrzymane, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.

Zamówienie jest przekazywane do realizacji niezwłocznie po jego złożeniu. O rezygnacji można poinformować Biuro Obsługi Klienta drogą mailową – informacja ta spowoduje wstrzymanie wysyłki, jeśli paczka jeszcze nie została wysłana.

Standardowy czas realizacji zamówienia to 1 – 7 dni roboczych. Czas ten jest potrzebny na zaksięgowanie płatności, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. O poszczególnych etapach realizacji powiadomimy Cię w e-mailu.

Status zamówienia widoczny jest w historii zamówień dla klientów
zarejestrowanych. Ponadto klienci otrzymują maile generowane automatycznie informujące o statusach: potwierdzenie przyjęcia zamówienia, przyjęcie zamówienia do realizacji, wysłanie zamówienia. Ostatni mail zawiera również informację o numerze listu przewozowego.

Jeśli otrzymany produkt posiada wadę (na przykład jest uszkodzony), masz prawo zgłoszenia reklamacji. Skontaktuj się z naszą Obsługą
Klienta mailowo pod adresem e-mail mustardkidxxxx

– numer zamówienia, w którym znajdował się wadliwy produkt,

– krótki opis wady reklamowanego produktu lub zdjęcie, na którym
widoczna będzie wada produktu (nieobowiązkowe)

– żądanie reklamacyjne (obniżenie ceny, naprawa, zwrot środków,
wymiana na nowy produkt wolny od wad).

Zostanie ona przyjęta i rozpatrzona w terminie 14 dni od zgłoszenia.
Reklamację możesz również złożyć w inny dowolny sposób (np. pisemnie).

Nie, posiadanie loginu i hasła nie jest konieczne. Można dokonywać zakupów bez rejestracji. W tej opcji nie ma jednak możliwości sprawdzenia historii zamówień. Przy kolejnych zamówieniach trzeba ponownie wypełnić dane dotyczące dostawy. Nie można również korzystać z ewentualnych promocji dla stałych klientów.

Tak. Sklep internetowy może zapewnić opakowanie prezentowe za dodatkową opłatą. Należy zaznaczyć w zamówieniu “opakowanie na prezent”.

Tak. Obecnie wysyłamy do następujących krajów: Austria, Belgia, Węgry, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Włochy.

Koszty dostawy są uzależnione od sposobu płatności oraz rodzaju dostawy: Kurier/Paczkomaty InPost. Zasady naliczania opłat najlepiej zobrazuje tabela znajdująca się w każdej karcie produktu w zakładce czas i koszty dostawy.

Płatność za towar może być dokonywana online za pośrednictwem Paynow wraz z obsługą kart płatniczych (Visa, Mastercard).

Zwrot pieniędzy następuje w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu.

Klient, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić, bez podania przyczyny:

  • w odniesieniu do zakupu towarów przecenionych – objętych jakiegokolwiek rodzaju promocją lub przeceną – w terminie 14 (czternastu) dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.
  • w odniesieniu do zakupu wszelkich innych towarów – nieobjętych promocją lub przeceną – w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia,
    w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy.

W celu odstąpienia Klient musi poinformować Sprzedawcę w drodze jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu, wysłanego pocztą lub faksem. Klient może również wypełnić formularz odstąpienia od umowy i przesłać go drogą elektroniczną na adres: E-MAIL

Należy skorzystać z tabeli rozmiarów dostępnej na stronie danego produktu.

Nie ma możliwości łączenia dwóch lub większej ilości zamówień
w jedną paczkę. Aby skorzystać z opcji darmowej przesyłki za zakupy powyżej 200zł, również wybrane towary muszą być zgromadzone na jednym zamówieniu.